از زير راهرو پوست برويد (يا ، صادقانه بگوييم ، از قسمت مراقبت از پوست آمازون و درمستور حرکت کنيد ، زيرا چه کسي حتي خانه خود را ترک نمي کند؟) ، و تقريباً يک تريليون کرم شب را با ادعاها و وعده هاي مختلف گيج کننده خواهيد ديد. اگر فقط يک فلش بزرگ و براق وجود داشت که به فرمول دقيق صورت شما اشاره مي کرد ، درست است؟

Welp ، من دقيقاً فلش ندارم ، اما من بهترين چيز بعدي را دارم: مجموعه اي از بزرگترين ، کرم هاي آزمايش شده و واقعي ، متخصص پوست و مو ، که به پوست شما علاقه مند است ، خواه اين کنترل روغن ، هيدراتاسيون ، لايه برداري ، و غيره. و ، آيا ، شما مي خواهيد که به 13 cre کرم هاي مختلف شب شکسته ، زير ، نگاه کنيد ، بنابراين شما مي توانيد سريعتر به مواد خوب برسيد.

مرطوب کننده شب ترميم کننده Differin

با نام تجاري فريب نخوريد - اين کرم شب در فرمول داراي صدمات ضد پيري يا آکنه است ، بنابراين براي پوست ترکيبي شما کاملاً بي خطر است. در عوض ، آن را با سراميدها ، اسيد هيالورونيک و آلانتوئين ، سه مرطوب کننده عمدتاً ملايم پر کرده است که براي جلوگيري از سلامتي و آبرساني سد پوست شما ، لازم است. و به لطف پايان سبک وزن ، پوست شما احساس چربي يا سنگين نخواهد کرد.

کرم خواب درماني Peter Thomas Roth Green Refaf

اين گلدان کوچک ريز با يک ترکيب واقعي مجنون از ترکيبات عالي شامل 5 درصد جو دوسر کلوئيدي (يک چربي طبيعي پوست) ، 2 درصد ملاتونين (ضد موضعي موضعي — بله ، واقعاً) ، 2 درصد رتينوئيدها (MVP چين و چروک) کاهنده) ، و يک دوز روغن دانه گياه شاهدانه (يک ضد التهاب بسيار قانوني). بنابراين ، چه خطوط ريز و چه پوست حساس به حله ، يا سلام ، هر دو - اين کرم شب شما را پوشانده است.

عطر و طعم کرم کرم ترميم شب Olay Regenerist

بياييد فقط آن را بگوييم: برخي کرم هاي شب مانند کابوس شکوفه اي بو مي کنند. بنابراين به عنوان کسي که داراي پوست حساس و بي حس و تمايلي به خوابيدن در ابر عطر است ، واقعاً عاشق اين کرم شب عطر هستم که از روشن کننده نياسين آميد ، تسکين دهنده ويتامين E و عصاره روغن زيتون آبرسان براي تجديد ساختار در پوست شما استفاده مي کند. يک شبه ، همه بدون اينکه شما را در بوي عطر خفه کنيد.

مرطوب کننده شب ترميم کننده سريع چين و چروک Neutrogena

اين کرم شب داروخانه به اسيد هيالورونيک مورد علاقه پوست تکيه مي کند ، که 1000 برابر وزن خود را در آب نگه مي دارد (بله ، واقعاً) براي سخت شدن باعث افزايش رطوبت در پوست شما هنگام پمپاژ خطوط ريز مي شود. نه تنها اين ، بلکه همچنين براي پر کردن خطوط ريز و چين و چروک به مرور زمان پر از رتينول خالص است. اسلاتر اين. شانه بر.

کرم شب تجديد کننده پوست CeraVe

تو خسته اي! خسته ام! پوست شما خسته است! اما هيچ کس نمي خواهد خسته به نظر برسد ، با وجود اينکه ممکن است در درون آنها احساس عميق کند. را وارد کنيد: اين کرم شب توسط CeraVe ، که به قدرت پپتيدها (براي تقويت خاصيت ارتجاعي پوست شما) ، سراميدها (براي آبرساني مجدد از موانع پوستي شما) ، نياسين آميد (براي درخشش و تسکين پوست) تکيه دارد. ، اسيد هيالورونيک (براي تقويت هيدراتاسيون). لعنتي ، خيلي زياد است شايد اين کرم خسته باشد.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Trevon لیلا ... ایکس استوک،خرید لپ تاپ استوک فرانک سطوتی faranak setvati کودکانه گروه تلگرام SHE WAS HERE! خدمات اینستاگرام webdesign تیــــــمـای ناآرام