تبديل شدن به پيچ و خم از خيابان هاي کوتاه و خانه هاي دو طبقه که يک محله تاريخي نورت هامپتون را در بر مي گيرد، آسان است که باغ ليندا کاف را از دست ندهيد، يک تکه اي از آرامش در گوشه اي از يک کلاسيک. اشاره به وجود آن در ابتدا به شکل يک ديواري چوبي با گوشه مربع محکم به نظر مي رسد که در آن شکوفايي بزرگ، نرم، آبي و بنفش Clematis "H.F. جوان يکي از طرفها را ميگيرد، در حاليکه چرت زدن از ديگران به سمت ديگري ميرود و از بازديد کننده به سمت ورودي جلو ميرود.

کوپف به دنبال چهل سال به ياد مي آورد که اين محيط صلح آميز و حياط سخاوتمندانه که او و همسرش سيلاس را براي خريد اموال خود براي سالهاي پس از آن در سال 1980 به ياد مي آورد، يادآور مي شود. او از زمان فروپاشي اين فضا تغيير کرده است - حصار زنجيره اي که در اطراف بوته هاي غيرقانوني قرار دارد - به زرق و برق هاي رنگي و بافتي که از تخيل خلاقانه گياه شناسي آن ساخته شده است. "قبل از آن من به گياهان بسيار علاقه مند بودم، اما من هرگز من طرح باغ من من بود،" او توضيح داد. در روز شنبه 8 ژوئن، هنگامي که براي نخستين بار در 20 سال گذشته در تور نورثامپتون باغ کتابخانه Forbes باز است، مردم فرصت ديدن نادرستي را براي بازديد از اين باغ خاص در شنبه 8 ژوئن خواهند داشت.

EVOLUTION GARDEN

قبل از عمليات بازسازي کوپف 2014 که هر دو خانه و باغ خود را تغيير دادند، حياط خلوت يک مهلکه سايه دار بود که توسط دو درخت کاج قوي از دوران زماني که خانواده کالوين کوليج در کنار The Beeches زندگي مي کردند تحت سلطه بود. همزمان با بازسازي، کاجها از بين رفتند، ناگهان باغ سايه سايه را با نور کم سقوط کردند و تبديل آن به فضاي خورشيد دوستانه بيشتر شد.

ليندا و کارشناس ارشد باغباني مخصوص خود، الياس دربي، با مصالح مورچه پخته، کمپوست و گياهان تازه کار، نمونه هاي جديد را به منظره اي تزريق کرده و تخت هاي مسن تر را به آن اضافه کرده اند و باغ را به سطح جديدي از توجه علاقه مند کرده است. به طور کلي، در حدود 5/2 درصد از گياهان در پنج سال گذشته اضافه شده است.

بونين بلينگ

در طول باغ، حيوانات سنگي متعدد - بز، روباه، سگ توله سگ و بيشتر - شرکت ليندا را در حالي که او کار مي کند نگه دارد. قدم زدن در امتداد مسير به حياط خلوت، بازديدکنندگان "باني بلينگ" را مي گذراندند، يک خرگوش سنگي که با گردنبند نقره اي و طلاي Mardi Gras انباشته شده بود، در کنار يک ستون. در زير دو بز گاو سفيد چمن نامرئي زير را مي چيند.

علاقه ليندان از سنگ، باغ را پر مي کند. "من عاشق سنگ و جمع آوري آن. از طرف مقابل يک قطعه بزرگ هندوانه از السورث اسکات است که برادر من از يک معدن در مين استخراج شده و به اينجا آورده است. " در پشت يک حوضچه سابق، سنگهاي عمودي از زمين کارخانه مايکل مازور استراتژيک در اطراف يک نيمکت چوبي محاصره شده و کم و گسترده گياهان هميشه - يک مطالعه در هماهنگي آرام. در سرتاسر باغ، يک نيمکت سنگين و سنگين و متضاد، در کنار يک تخته سنگي که محل کاشت سابق سابق را دارد، توسط کاج سفيد و گلي و مگنوليا زرد کمرنگ نرم شده است.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Tara Regina مَـسْـتـانِــہ فروش انواع ورق شیروانی گالوانیزه رنگی ذوزنقه ای Clay Jonathon قالب بیان بلاگ